Bağış Sayfası

Amatör bir ruh ve profesyonel çalışma ilkeleri ile 2020 yılından bu yana hayat kurtarmayı hedefleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. İzmir Depremi bünyesinde bizlerle hareket eden yüzlerce gönüllülerimizle afet sonrası hizmetler konusunda görevlerini başarı ile yerine getirmişlerdir. Bu faaliyetlerin tamamı sizin gibi değerli bağışçılarımızın katkıları ile sağlanıyor.

Paydaşlarımıza karşı açık, şeffaf ve sorumlu bir kurum olma ilkelerini temel prensip edinmişizdir.  Bu nedenle sizden gelen bağışlar ile hangi ekipmanları aldığımızı ya da hangi operasyon için ne kadar harcama yaptığımızı sayfalarımızda yayınlanacaktır. Yani tarafımıza yapılan her kuruşun, nerelere harcandığını en şeffaf şekilde sizlere yayınlamaya devam edeceğiz.

İzmir bölgesi ilçelerinde yer alan ekiplerimizin, kurtarma faaliyetlerine devam edebilmesi için bağışlarınızı bekliyoruz. Bize; kredi kartı, havale/EFT ile bağış yapabilirsiniz.

İZMAK’a Havale ya da EFT ile Nasıl Bağış Yapılır?

Ziraat Bankası hesabınız bulunuyorsa aşağıda yer alan hesaplara havale yöntemi ile bağış yapabilirsiniz. Başka bankalarda hesabınız bulunuyorsa EFT yöntemini tercih edebilirsiniz. Ancak bazı bankalar EFT ya da havale için ücret talep edebilmektedir. Yani bize göndereceğiniz bağış için kesinti yapılabilir.

Unvan: IZMIR ARAMA KURTARMA VE YARDIMLASMA DERNEGI

Hesap No: 776-96231637-5001
IBAN: TR790001000776962316375001