AFAD İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ Ziyareti

18/01/2021 günü 2021 yılının İlk resmi ziyaretini AFAD İzmir İl Başkanı Sayın Kartal MUHCI ya Derneğimiz Yönetimi olarak Başkanımız Murat GÜNER, Başkan Yardımcımız Nur ATEŞ, Başkan Yardımcımız Erhan ELMAS, Genel Sekreterimiz Arzu ÇETİN, İzmir İl Müdürümüz Kerem KAYALAR ve Harekat Sorumlusu Samet ÇAKMAK katılarak yapmışlardır.

Ziyaret sebebimizin, derneğimizin resmi kuruluşunun yapıldığını ve akreditasyon işlemleri için hazır olduğumuzu AFAD müdürlüğüne yazılı olarak talepte bulunmaktayız.

Sayın MUHCI başkanımıza ekiplerin hazırlıklarının yapılmasını, oluşturulacak eğitim programlarının bilgilendirilmesinin yapılacağını ve zorlu bir yola kolay adımlarla aşılacağının ifadesinde bulunmuşlardır.

Hedeflerimizin anlatıldığı toplantımıza AFAD tarafından verilecek eğitimlerin tamamen ücretsiz ve belgeli olacağı damga vurmuştur.

Sayın MUHCI nın başkanımıza iyi niyet ve başarılar temennisinden sonra yönetimimiz de iyi niyet temennilerinden sonra keyifli bir şekilde pozlarımızı vererek anımızı ölümsüzleştirmeye karar verdik

Yorum Bırak